|
Ja bym jeszcze dorzucił taką obserwacje: bardzo dobrze wygląda gra obronna, ale w zasadzie cały przód gra tak-sobie. Małecki z Sarkim są w sporo gorszej formie niż w zeszłym sezonie, Brożek wszedł do gry bez przygotowania i ogrania - jedynie Garguła i Chrapek dają radę.
A to oznacza, że mamy z przodu spory potencjał żeby się rozbujać - jak to się wszystko zazębi, to może być nieźle.
(no chyba, że Głowacki dostanie kontuzji i z tyłu nam zacznie brakować)
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|