Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 10.08.2013, 23:11
Ja bym jeszcze dorzucił taką obserwacje: bardzo dobrze wygląda gra obronna, ale w zasadzie cały przód gra tak-sobie. Małecki z Sarkim są w sporo gorszej formie niż w zeszłym sezonie, Brożek wszedł do gry bez przygotowania i ogrania - jedynie Garguła i Chrapek dają radę.

A to oznacza, że mamy z przodu spory potencjał żeby się rozbujać - jak to się wszystko zazębi, to może być nieźle.

(no chyba, że Głowacki dostanie kontuzji i z tyłu nam zacznie brakować)
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując