He, he, he, rozpaczliwa próba usprawiedliwienia tej nędzy, która dla obserwujących futbol (bez tłumaczenia Leśnodorskiego) jest aż nadto widoczna. Nieudane transfery, dzisiaj już widać słabość Pinto czy Juniora miotajacych się bezradnie po boisku. Styl z Molde czy Ruchem, ten zespł miał podobno wszystkich lekko łatwo i przyjemnie a ma coraz większe problemy.
Tak, to był tylko Ruch, zespół który kilka miesięcy temu sportowo spadł z ekstraklasy ale utrzymał się przy zielonym stoliku kosztem Groclinu. Narazie to gracie z samymi ogonami ekstraklasy. Pewnie przypadkowo ułożono wam taki terminarz ligowy jak też "przypadkowo" wylosowano najsłabszy zespół w PP (Rozwój). Wszystko po to aby w końcu doczłapać się do LM. W końcu wywalono na to 100 mln zł. Ale tu bliżej klapy niż LM. Ale skoro naprezes Leśnodorski mówi, że macie 51 % szans

to chyba wie co mówi
Co do dziadka Saganowskiego. To raczej Brożkowi moze buty czyścić pod względem strzelonych bramek. Paweł Brożek był przynajmniej dwukrotnym królem strzelców w przeciwienstwie do Saganowskiego.
No ale nie będę się już śmiał z waszej tajnej broni , którą zawojujecie LM. Przezio pewnie wam o tym powiedział, że w całej Euroopie nie ma lepszego napastnika niż ...Saganowski.
