Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 10.08.2013, 22:46
Żal tych 2 punktów, ale pomimo tego układ w tabeli aż tak bardzo się nie zmienił. Oby tylko Śląsk rozprawił się z Pogonią i będzie dobrze. O Jagiellonii trzeba zapomnieć i skoncentrować się na Lechu.
What's new?

Odpowiedz cytując