|
Framat juz nie przesadzaj.
Wisla ta chocby z wczoraj to lepiej poukladana druzyna robiaca zaczatki akcjii ofensywnych a napewno lepiej wybiegana i grajaca z duza checia .
te 3 czynniki wystrcza zeby dalo sie to jakos ogladac ,i zaklaskać.
tyle wystarczy na poczatek.
|