Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 10.08.2013, 22:36
Framat juz nie przesadzaj.

Wisla ta chocby z wczoraj to lepiej poukladana druzyna robiaca zaczatki akcjii ofensywnych a napewno lepiej wybiegana i grajaca z duza checia .

te 3 czynniki wystrcza zeby dalo sie to jakos ogladac ,i zaklaskać.

tyle wystarczy na poczatek.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując