|
po prostu liga holenderska to taka gdzie pada duzo bramek, a wiele zespolow nie przyklada uwagi do defensywy. moze te top zespoly jako tako trzymaja poziom, ale na ogol over 2,5/3,5 to tam czeeesto. juz nie wspomne o 2 lidze. jednak mysle, ze latwiej z holandii wybic sie bedac ofensywnym (suarez, czy ten ost krol strzelcow).
|