Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 10.08.2013, 20:54
Ależ ja sie zachwycałem tym, że nasi piłkarze za..ją jak nigdy.

Wkurzyłem się tylko wielu bezkrytycznym opiniom, że :
- Wisła grała znakomity mecz
- Wisła za Smudy póki co może się bardzo podobać
- Od dawna na Wisłę nie patrzyło się z taką przyjemnością
- Gra coraz lepsza, widać postępy
- Postawa drużyny i sama gra zdecydowanie na "+
- Jeśli chodzi o organizację gry to dzisiaj naprawdę jako zespół mogli imponować. Nie chciałbym popadać w brawurę ,ale tak dobrze grającej Wisły ,jeśli chodzi o styl, to ja już dawno nie widziałem.

Piłkarsko nadal jesteśmy na poziomie Podbbeskidzia, a organizacją gry ustepujemy większości drużyn w tej lidze. Tu prawie nic sie nie zmieniło.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując