|
Wrzućcie na luz z tymi pieniędzmi za Marcelo. Jeżeli spłynęłyby do nas przed zamknięciem okna to byłby prawdziwy cud. PSV to marka, ale z takimi zobowiązaniami rzadko kto się spieszy. POmijając już fakt, że PSV też może nie dostać swojej kasy w jednej transzy.
A wydawaniu pieniędzy, których jeszcze nie ma na koncie, szczególnie w klubie, który ma problemy z płynnością finansową, mówię stanowcze nie.
|