Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65516
Stary 10.08.2013, 19:42
Wrzućcie na luz z tymi pieniędzmi za Marcelo. Jeżeli spłynęłyby do nas przed zamknięciem okna to byłby prawdziwy cud. PSV to marka, ale z takimi zobowiązaniami rzadko kto się spieszy. POmijając już fakt, że PSV też może nie dostać swojej kasy w jednej transzy.

A wydawaniu pieniędzy, których jeszcze nie ma na koncie, szczególnie w klubie, który ma problemy z płynnością finansową, mówię stanowcze nie.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując