Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 10.08.2013, 19:20
Zacznijmy tylko strzelać więcej bramek i będzie dobrze. Ciężko liczyć na zwycięstwa kiedy u siebie strzela się jedną nędzną bramkę. Obrona prezentuje się nieźle ale nie oczekujmy od niej cudów. Z średnią 1 gol na mecz będziemy wygrywać bardzo rzadko.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując