|
Zacznijmy tylko strzelać więcej bramek i będzie dobrze. Ciężko liczyć na zwycięstwa kiedy u siebie strzela się jedną nędzną bramkę. Obrona prezentuje się nieźle ale nie oczekujmy od niej cudów. Z średnią 1 gol na mecz będziemy wygrywać bardzo rzadko.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|