El'kabat napisał(a):

Póki co jak jest dopływ gotówki to wypadałoby wszystkich pospłacać,żeby nie wyszły takie kwiatki jak z Czarusiem.
A potem ewentualnie można myśleć o jakichkolwiek transferach gotówkowych typu Maki,czy inny...
|
Kasa z Marcelo jest ekstra bonusem i powinna iść na transfery Maków.Zaległości niech Bednarz spłaca z pieniędzy które zaplanował w budżecie.Była mowa,że transfery są potrzebne tylko trzeba zdobyć środki...to teraz mamy te środki.Makowie nie będą drodzy w utrzymaniu a zresztą kontrakt takiego Wilka zwolniony a za te pieniądze zapewne pokryjemy wynagrodzenia obu braci.
Jeżeli teraz ich nie pozyskamy to możemy już nie mieć podobnej okazji.
Mateusz spokojnie może walczyć o pierwszy skład natomiast Michał może być zmiennikiem dla Brożka lub Boguskiego .