Wyświetl pojedynczy post
jacekbum
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65515
Stary 10.08.2013, 19:12
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Póki co jak jest dopływ gotówki to wypadałoby wszystkich pospłacać,żeby nie wyszły takie kwiatki jak z Czarusiem.
A potem ewentualnie można myśleć o jakichkolwiek transferach gotówkowych typu Maki,czy inny...
Kasa z Marcelo jest ekstra bonusem i powinna iść na transfery Maków.Zaległości niech Bednarz spłaca z pieniędzy które zaplanował w budżecie.Była mowa,że transfery są potrzebne tylko trzeba zdobyć środki...to teraz mamy te środki.Makowie nie będą drodzy w utrzymaniu a zresztą kontrakt takiego Wilka zwolniony a za te pieniądze zapewne pokryjemy wynagrodzenia obu braci.
Jeżeli teraz ich nie pozyskamy to możemy już nie mieć podobnej okazji.

Mateusz spokojnie może walczyć o pierwszy skład natomiast Michał może być zmiennikiem dla Brożka lub Boguskiego .
Odpowiedz cytując