Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65514
Stary 10.08.2013, 19:07
Pasuje jeszcze zatrudnić jednego zawodnika, ale żeby to było wzmocnienie i realnie patrząc jest szansa na ósemke. Pareiko tez grał słabo nogami, ale to co pokazuje Miśkiewicz to tragedia. Każdy pisze że nas ratował wcześniej, robił to co każdy bramkarz od tego jest. Można by z nim przetrwać przy dobrej formie drużyny. Trzeba kogoś ściągnąc na środek pola, mieliśmy przykład wczoraj że nie ma kim grać, zszedł naprawdę dobrze grający Ostoja wchodzi zapchajdziura Nalepa, dosłownie na środek mamy 2 piłkarzy, Chrapka i Ostoję nikogo więcej bo jak nazwać amatora Burdeńskiego. Jak na materiał jaki mamy to nie wygląda to źle.
.
Odpowiedz cytując