|
Skoro mamy kase za Marcelo to niech Bednarz dzwoni do Bełchatowa i negocjuje transfer Maków.
Myślę,że Makowie spokojnie wybiorą Wisłe mimo zainteresowania Lecha i Piasta,a same oferty klubów będą na zbliżonym poziomie 300.000-400.000 euro.Lech odpadł z pucharów więc nie stać go na podbijanie stawki.
Makowie to dobra inwestycja na przyszłość a i w chwili obecnej bardzo przydatni gracze.
Mam tylko nadzieję,że kasa z Marcelo nie pójdzie na zaległości wobec piłkarzy! (ta kwota nie była planowana w budżecie więc spokojnie można przeznaczyć na transfery)
Ostatnio edytowane przez jacekbum : 10.08.2013 o godz. 18:57.
|