|
Ofensywa jest za słaba.
Przydałby się jeden albo dwóch konkretnych gości do pomocy Pawłowi.
Są momenty biegania i klepy, a konkretnych sytuacji bramkowych z tego niewiele.
Będziemy się bardzo męczyć, ktoś nam strzeli i będą duże kłopoty z odrobieniem w tym stanie rzeczy.
Czyżby Sarki po podpisaniu latem paroletniego kontraktu zaczął kłaść lagę? Czy o co chodzi?
Ostatnio edytowane przez arti : 10.08.2013 o godz. 18:30.
|