|
Wczoraj okazało się na meczu, że amatorami są wszyscy w tym klubie. Dowodów na amatorszczyznę Bednarza jest masa, jak działa w Wiśle marketing też wiemy nie od dziś ale to, że nawet spiker jest takim "Wiślakiem", że nie wie jak się nazywa prezes TS Wisła, nazywając go DWA razy ( a więc nie może być mowy o przejęzyczeniu) Ludwikiem Mięttą- Mikołajczykiem to już mnie dobiło,,,
|