Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 10.08.2013, 18:19
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Remis nikogo nie krzywdzi. To zdanie Stokowca to prawda.
Wisła grała beznadziejnie.
Owszem, było trochę biegania, trochę ambicji, poza tym cięzkie nogi, brak precyzji, brak myślenia, brak ustawiania się, brak wychodzenia na pozycję (po co Smuda ćwiczy z nimi grę w dziada skoro nawet tego nie są w stanie pokazac na boiksu?), brak zazębiania się akcji, za częste podnoszenie piłki i granie górą.Brak solidnych wykonawców.
Zaledwie kilka dobrych akcji dających nadzieję na przyszłość.
Poza tym zęby bolą od patrzenia na ten chaos.

Rozumiem, że wygląda to trochę lepiej niż za Kulawika, ale nie rozumiem czym się zachwycać.
Od 80 minuty było widać, że w końcu Jaga wciśnie coś, bo naszym piłkarzom już brakowało sił do potrzymania piłki dłużej.
Dokładnie.

Dodając coś od siebie, Miśkiewicz to bardzo słaby bramkarz, ktoś wspomniał, że w poprzednich spotkaniach spisywał się bez zarzutu - nieprawda. Nadal nie potrafi grać nogami. Podaje piłki do rywali, źle się ustawia. Jego uwagi na boisku są niezrozumiałe, zwłaszcza, że w każdym (choć nie wiem jak było na Jagiellonii, bo byłem na trybunach) meczu widać strach w jego oczach. Moim zdaniem ten strach przekreśla Miśkiewicza jako bramkarza. Pewność siebie to jedna z najważniejszych, jeśli nie najważniejsza cecha, którą powinien posiadać bramkarz. Miśkiewicz tego nie ma.

Sarki - kolejny kopacz sprowadzony przez Bednarza, i kolejny bardzo słaby piłkarz. On ma momenty, a piłkarz na poziomie Ekstraklasy, a już zwłaszcza drużyny aspirującej do gry w grupie mistrzowskiej nie powinien mieć tylko momentów. Owszem, może zrobił akcję bramkową z Jagiellonią, a poza tym niczym się nie wyróżnił. Na ile podpisali kontrakt z tym obibokiem? Na trzy lata? Czy nie jest to marnotrawienie pieniędzy?

Reasumując - bramkarza mamy słabego, a w środku brakuje nam piłkarza, który potrzymałby piłkę i uspokoił grę środkiem - przez brak takiego gracza nasz środek jest dziurawy i piłkarze muszą zapierdalać po boisku tracąc niepotrzebnie siły. Widocznie przed sezonem nikt nad takim zawodnikiem nie myślał.

Stjepanovic -
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując