Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 10.08.2013, 17:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czy któryś z kibiców, kto zachwycal się wczorajszą Wisłą może wymienić mi już na dziś choć kilka pozytywnych zmian w drużynie na płaszczyźnie typowo piłkarskiej? Chodzi mi o jakies podstawowe elementy taktyczne, ktore wczoraj były obecne w przeciwieństwie do ich braku za Kulawika?

Prosze o konkrety.
Też chcę sie pozachwycać.
1 - pressing (nie tylko w meczu z Legią)
2 - gra w obronie całego zespołu, wracanie za przeciwnikiem po stracie (nie tylko w meczu z Legią)
3 - wychodzenie na pozycję / gra bez piłki (nie tylko w meczu z Legią)
4 - gra z klepki (nie tylko w meczu z Legią)

Pokaż mi jeden mecz Kulawikowo/Probierzowy gdzie graliśmy połowę tego?
Odpowiedz cytując