arti napisał(a):

|
Stracili jedynego sensownego napastnika to raz. A dwa ze ich runda wiosenna mi po prostu śmierdzi.teraz po prostu oddają to co pozyczyli
|
Otóż to! Czesio ze swoimi układzikami dał radę. Przecież nikt chyba nie uwierzy w cudowną grę Bielska i Bełchatowa na wiosnę. Nagle przez przypadek 2 mega słabe ekipy z jesieni na wiosnę grali jak z bajki. W Gdansku według planu co cieszy.