Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 10.08.2013, 17:06
arti napisał(a):Wyświetl post
Stracili jedynego sensownego napastnika to raz. A dwa ze ich runda wiosenna mi po prostu śmierdzi.teraz po prostu oddają to co pozyczyli
Otóż to! Czesio ze swoimi układzikami dał radę. Przecież nikt chyba nie uwierzy w cudowną grę Bielska i Bełchatowa na wiosnę. Nagle przez przypadek 2 mega słabe ekipy z jesieni na wiosnę grali jak z bajki. W Gdansku według planu co cieszy.
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 10.08.2013 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując