Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 10.08.2013, 16:43
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A Podobnie jak FraMat oczekujesz pięknej gry od obu zespołów?
Nie wiem jak kolega, ale ja nie...
Od nowego trenera oczekuję:
- progresu drużyny w aspektach typowo piłkarskich. Tylko tyle. I aż tyle.

Na razie tego nie ma.

Jest progres w aspektach pozapiłkarskich takich jak:
- bieganie (czasami głupie ale jest),
- ambicja (ale do tego nie trzeba piłkarzy)

Czy któryś z kibiców, kto zachwycal się wczorajszą Wisłą może wymienić mi już na dziś choć kilka pozytywnych zmian w drużynie na płaszczyźnie typowo piłkarskiej? Chodzi mi o jakies podstawowe elementy taktyczne, ktore wczoraj były obecne w przeciwieństwie do ich braku za Kulawika?

Prosze o konkrety.
Też chcę sie pozachwycać.

Panie Ogryzek: nawet Okocimski może albo głupio biegać po boisku jak banda z podwórka albo realizować pewną taktykę, ustawiać się, wychodzic na pozycję, grac kombinacyjnie, grac jakimiś schematami. Pewnie, że mając słabych technicznie piłkarzy niewiele osiągnie, ale przynajmniej jego bieganie będzie miało jakiś sens i będzie to widoczne.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując