Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.08.2013, 16:27
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Powiedz czego się spodziewałeś po grze obecnej Wisły? Stylu? Pięknej gry? Walki?
Bo ja przebłyski widzę, i podejrzewam że gdybyśmy mieli lepszy materiał ludzki to mielibyśmy teraz o dziwo 10 punktów przy tym co gramy teraz.
Szczerze to niczego sie nie spodziewam.
Nikt z obecnej Wisly czy to trener, pilkarze, dyrektor, prezes czy Kapka nie gwarantujaniczegopoza bylejakoscia.
I majac te 10 pkt znowu obraz by sie wszystkim zaciemnil.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując