Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 10.08.2013, 14:37
Skład składem ale tak mocny kadrowo jak i cienki zespół, może grać dobrze albo słabo. Rok temu mieliśmy skład mocniejszy czy słabszy? Bo lepszy/droższy to farmazony menagos, którzy raz wcisnąwszy jakiemuś klubowi kalekę (Rasiak ,Totenham) później mamią tym innych.

Wczoraj dobrze graliśmy przez pierwsze 25 minut, był ruch bez piłki klepa, zmiana strony później oddaliśmy inicjatywę. Jednak widac ze jak chcą/mają siłę to potrafią. I nie ma co gadać o umiejętnościach bo wystarczy umieć przyjąć i podać celnie na 10 m po ziemi żeby rozklepać w naszej lidze każdego.

Teraz problemem będzie to co już tutaj słychać, "mamy skład na 8 miejsce". G.. prawda mamy taki skład jaki mamy a czy zajmie 8, 15, czy 1 zależy głównie od tego o co będzie grał, czy wygrywanie takich meczów jak wczoraj będzie traktował jak obowiązek czy za przyjemną ewentualność.

Jest teraz okres w którym punkty mają połowę wartości co daje nam czas, ale cel powinien być prosty wygrana w każdym meczu i powinno to być widać, a wczoraj nie było... zarówno w ofensywie przed strzeleniem bramki jak i w defensywie po strzeleniu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując