Wyświetl pojedynczy post
tedyy
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 10.08.2013, 14:37
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Mi się bardzo podoba jak Wisła gra w tym sezonie. Słaba kadrowo, ale gryzie ziemie do końca i iskry lecą. Mimo, że nie mamy teraz wirtuozów których można by podziwiać za sztuczki techniczne, to mamy fajną drużynę, która jak na razie daje z siebie wszystko, a może i więcej.

Za Smudą nie przepadam, ale trzeba przyznać, że to jego zasługa. Broni sie też na razie pomysł na odchudzenie kadry Bednarza - odstrzeliliśmy wszystkie przeplacane gwiazdy - niektóre nawet za darmo, oszczędzając na pensja ładnych parę baniek, a drużyna wygląda lepiej niż ostatnie dwa lata.

Zobaczymy jak będzie dalej.

edit: czy mi się wydaje, czy na E byli kibice Jagi?
na D była grupka
Odpowiedz cytując