Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 10.08.2013, 13:35
Tak teraz oglądam powtórkę meczu i sytuacji bramkowej dla Jagielloni. Pomijając karygodne zachowanie Chaeveza to reakcja naszego muru zakrawa na czyste frajerstwo. Zawodnicy w murze to nie manekiny na wystawie sklepowej bezmyślnie stojący i czekający aż ich przepchnie jeden Ukah. Jakim prawem nie został wypchnięty z muru lub pokryty z tyłu ? Za tą głupotę zapłaciliśmy stratą 2 pkt.
Odpowiedz cytując