Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 10.08.2013, 13:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No to dalej podniecajcie się jak to świetnie gramy.
Zaklinajcie rzeczywistość.
Cieszcie się z wyśmienitej formy i wyśmienitego poziomu.
To, że wczorajszy mecz był najlepszym meczem Wisły od bardzo dawna nie zmienia niczego w tym, co napisałem. Napisałem, ze lepiej grali niż za Kulawika i Probierza?
Lepiej.
Jednak nadal było to pod wzgledem piłkarskim bardzo kiepskie.

Ale to nie jest podniecanie się świetną grą. Moim zdaniem to pokazanie na tle całego meczu, że coraz więcej jest pozytywnych momentów w grze, że poszczególni zawodnicy zaczynają się coraz lepiej rozumieć, że gra z meczu na mecz wygląda lepiej. Nikt nie mówi, że jest idealnie i jak tak dalej pójdzie to wjeżdżamy na podium z palcem w d...

Jest walka, nie ma stania na boisku, każdy walczy, stara się - to jest to czego nie było widać za Kulawika czy Probierza, pozwól Kibicom znaleźć jakąś pozytywną część tego wszystkiego, po ostatnim sezonie nawet najmniejsza zmiana (na lepsze) będzie zauważona i doceniona.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując