Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 10.08.2013, 12:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Remis nikogo nie krzywdzi. To zdanie Stokowca to prawda.
Wisła grała beznadziejnie.
Owszem, było trochę biegania, trochę ambicji, poza tym cięzkie nogi, brak precyzji, brak myślenia, brak ustawiania się, brak wychodzenia na pozycję (po co Smuda ćwiczy z nimi grę w dziada skoro nawet tego nie są w stanie pokazac na boiksu?), brak zazębiania się akcji, za częste podnoszenie piłki i granie górą.Brak solidnych wykonawców.
Zaledwie kilka dobrych akcji dających nadzieję na przyszłość.
Poza tym zęby bolą od patrzenia na ten chaos.
Mam wrażenie jakbyś pisał o Wiśle za Maaskanta.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując