Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 10.08.2013, 12:24
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Remis nikogo nie krzywdzi. To zdanie Stokowca to prawda.
Wisła grała beznadziejnie.
Owszem, było trochę biegania, trochę ambicji, poza tym cięzkie nogi, brak precyzji, brak myślenia, brak ustawiania się, brak wychodzenia na pozycję (po co Smuda ćwiczy z nimi grę w dziada skoro nawet tego nie są w stanie pokazac na boiksu?), brak zazębiania się akcji, za częste podnoszenie piłki i granie górą.Brak solidnych wykonawców.
Zaledwie kilka dobrych akcji dających nadzieję na przyszłość.
Poza tym zęby bolą od patrzenia na ten chaos.

Rozumiem, że wygląda to trochę lepiej niż za Kulawika, ale nie rozumiem czym się zachwycać.
Od 80 minuty było widać, że w końcu Jaga wciśnie coś, bo naszym piłkarzom już brakowało sił do potrzymania piłki dłużej.
Żałosne to co piszesz. Mamy skład jaki mamy a tu wymagania "wielmoża" FraMata iście "barcelońskie"

Zauważyłeś jakimi piłkarzami dysponujemy? Zauważyłeś że Maaskant w porównaniu ze Smudą miał komfort pracy i sporo więcej lepszych piłkarzy? Nie widzisz że my walczymy o pierwszą 8 a nie o LM? Czy może byłeś 3 lata za hibernowany i się obudziłeś? Więc witaj hibernatusie

BTW
Najpierw "updejtuj" ostatnie wydarzenia w Wiśle a potem dopiero pisz.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując