|
Właśnie skończyłem oglądać powtórkę. Ładnie nam Smuda z Chavezem zawalili mecz - nie wiem po co go wpuszczał jeszcze do środka pomocy. Widać, że czuł się tam zagubiony i tylko próbował wchodzić wślizgami aż w końcu wszedł.
Ale generalnie nasz jeden z lepszych meczów od dawien dawna. Taką Wisłę chciałbym oglądać: jest walka, jest pomysł na grę, są jakieś sytuacje,a co za tym idzie emocje.
Ogólnie progres jest nawet w stosunku co do pierwszego meczu z Górnikiem.
|