Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 10.08.2013, 10:33
Właśnie skończyłem oglądać powtórkę. Ładnie nam Smuda z Chavezem zawalili mecz - nie wiem po co go wpuszczał jeszcze do środka pomocy. Widać, że czuł się tam zagubiony i tylko próbował wchodzić wślizgami aż w końcu wszedł.

Ale generalnie nasz jeden z lepszych meczów od dawien dawna. Taką Wisłę chciałbym oglądać: jest walka, jest pomysł na grę, są jakieś sytuacje,a co za tym idzie emocje.
Ogólnie progres jest nawet w stosunku co do pierwszego meczu z Górnikiem.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując