Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 10.08.2013, 10:10
Chavez podobał mi sie tylko w jednym meczu. Wygranym 4-0 z Legią, kasował wszystko i wszystkich, później zdarzały mu się dobre mecze ale nie aż tak. |To co zrobił wczoraj to katastrofa i tak jak ktoś napisał wyżej, Smuda go posadzi na ławe na dłuuuuuugi czas.

Mam nadzieje, że cała ta sytuacja wywoła w chłopakach sportową złość i wygramy z kuchenkami
Odpowiedz cytując