|
Chavez podobał mi sie tylko w jednym meczu. Wygranym 4-0 z Legią, kasował wszystko i wszystkich, później zdarzały mu się dobre mecze ale nie aż tak. |To co zrobił wczoraj to katastrofa i tak jak ktoś napisał wyżej, Smuda go posadzi na ławe na dłuuuuuugi czas.
Mam nadzieje, że cała ta sytuacja wywoła w chłopakach sportową złość i wygramy z kuchenkami
|