Wyświetl pojedynczy post
Samoth
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 10.08.2013, 09:03
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Sorky Volfy ale od początku czepnąłeś się tego Miskiewicza jakby ci wyjadł kiełbasę z żurka .....
Nie jesteś obiektywny. Popełnił pół błędu (dalej twierdze że połowa bramkarzy nie poradziłaby sobie z tym strzałem). Mur dziurawy strzał z całej pyty. MIsiek zasłonięty.
Zadziwiająco wiele bramek pada po strzale w środek bramki.
Kotorowski ostatnio walił dużo większe babole ale nikt go nie skreśla mimo że nie ratuje punktów Lechowi tak jak Misiek ostatnio Wiśle.
Zgadzam się że Miśkiewicz jest cienki w 1 elemencie: gra na przedpolu. Ale wczoraj akurat tego nie zademonstrował.
Co do Chaveza: walczył - reszta już człapała - to go trochę usprawiedliwia
Chavez walczył ?! Chyba oglądaliśmy dwa różne spotkania. Miał pomóc drużynie a sprowokował rzut wolny, po którym Jagiellonia wyrównała. Jak zwykle "przemyślane" sanki Chaveza...
Szkoda tych punktów jak cholera.
Odpowiedz cytując