|
A glaczego Osman ratował się faulami? Bo się ....a cofnęliśmy jak stado baranów by bronić marnego 1-0 a jego wrzucono na pomocnika...
. Błędy są elementem gry, zawsze się mogą zdażyć
Jeśli zabawa w Częstochowę toczyła by się przy stanie 2-0 to nie było by teraz lamentów i pretensji.
Niech Chavez weżmie ze sobą Bunoze, za czyściutką interwencję na Sobocie
Ostatnio edytowane przez Dariook : 10.08.2013 o godz. 09:00.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|