Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.08.2013, 07:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To bez znaczenia. Chavez gra jak umie, Miśkiewicz gra jak umie. Obaj są ciency i do wymiany.
Sorky Volfy ale od początku czepnąłeś się tego Miskiewicza jakby ci wyjadł kiełbasę z żurka .....
Nie jesteś obiektywny. Popełnił pół błędu (dalej twierdze że połowa bramkarzy nie poradziłaby sobie z tym strzałem). Mur dziurawy strzał z całej pyty. MIsiek zasłonięty.
Zadziwiająco wiele bramek pada po strzale w środek bramki.
Kotorowski ostatnio walił dużo większe babole ale nikt go nie skreśla mimo że nie ratuje punktów Lechowi tak jak Misiek ostatnio Wiśle.
Zgadzam się że Miśkiewicz jest cienki w 1 elemencie: gra na przedpolu. Ale wczoraj akurat tego nie zademonstrował.
Co do Chaveza: walczył - reszta już człapała - to go trochę usprawiedliwia
Ostatnio edytowane przez Grantar : 10.08.2013 o godz. 08:00.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując