Temat
:
[4 kolejka] WISŁA Kraków - Jagiellonia Białystok, 9 sierpnia, godzina 20:30
Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
62
10.08.2013, 07:25
W Hondurasie nie ma sniegu. Dlatego Chavez lubi w Polsce jazdę na saniach i 3 razy w ciagu 5-ciu minut na nich pojechał. Trzeba dać mu czas na przemyslenie błędu. Najlepiej na ławie.
armani199
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do armani199
Znajdź inne posty napisane przez armani199