|
Oj to juz chyba koniec definitywny Chaveza w Wisle tak wnioskuje po tej wypowiedzi trenera Smudy:
"Niestety błędy popełnione przez takich zawodników jak Chavez, który jest reprezentantem Hondurasu nie pomagają nam. Piłkarz ten trzy razy w ciągu pięciu minut faulował rywala"
Tak jakby Chavez nie mogł dostawic nogi w koncowce tylko wchodzic sankami w przeciwnika.
|