Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 09.08.2013, 23:19
Mecz z Jagiellonią pokazał ,że Wisła Kraków ta łatwo jednak broni w tym sezonie nie złoży. Jeśli chodzi o organizację gry to dzisiaj naprawdę jako zespół mogli imponować. Nie chciałbym popadać w brawurę ,ale tak dobrze grającej Wisły ,jeśli chodzi o styl, to ja już dawno nie widziałem. O wyniku zadecydował indywidualny błąd Miśkiewicza, który przy tej całej sytuacji ,w sumie rutynowej zachował się wręcz fatalnie. Do Chaveza wielkich pretensji nie mam. Zachował się dokładnie jak przystało na jego poziom umiejętności. W ogóle jak wchodził z ławki to miał minę "i co ja robię tu?uuuu co ja tutaj robię?". Interwencje miał takie, że spokojnie można było obstawiać czy wyleci z czerwoną kartką teraz czy za 5 minut. Smuda wpuścił Chaveza bo tak go prowadzenie zachwyciło ,że chciał bronić. A tu należało iść za ciosem i nic nie kombinować. Ewentualnie zmienić Boguskiego.
Odpowiedz cytując