gigant napisał(a):

|
Jak Miskiewicz ratował wynik w poprzednich wszystkich trzech meczach był super, teraz nagle jest chu.jowy. Tutaj większośc jest chu.jowa a forum trwa już ponad 12 lat.
|
Amen. Gdyby nie on mielibyśmy 4 pkt na koncie. Gra dużo lepsza niż w poprzednim sezonie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w następnych spotkaniach. Cieszy bardzo dobry występ Pawła Brożka. Wprowadzenie Chaveza na DP było samobójstwem. Zdziwiłem się strasznie, gdy Smuda zdjął Chrapka, a nie Małeckiego-jak się później okazało, był to dobry ruch. Co los dał w Kielcach, zabrał dzisiaj.
Szkoda mi Chaveza.