Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 09.08.2013, 23:16
gigant napisał(a):Wyświetl post
Jak Miskiewicz ratował wynik w poprzednich wszystkich trzech meczach był super, teraz nagle jest chu.jowy. Tutaj większośc jest chu.jowa a forum trwa już ponad 12 lat.
Amen. Gdyby nie on mielibyśmy 4 pkt na koncie. Gra dużo lepsza niż w poprzednim sezonie. Zobaczymy jak to będzie wyglądało w następnych spotkaniach. Cieszy bardzo dobry występ Pawła Brożka. Wprowadzenie Chaveza na DP było samobójstwem. Zdziwiłem się strasznie, gdy Smuda zdjął Chrapka, a nie Małeckiego-jak się później okazało, był to dobry ruch. Co los dał w Kielcach, zabrał dzisiaj.

Szkoda mi Chaveza.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 09.08.2013 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując