|
W Sumie nieźle to wygląda.
Są oczywiście luki, ale okazuje sie, że pozbyliśmy się "piłkarzy", za to Smuda robi nam drużyne.
Może się okazać, że plan budowy nowego szkieletu drużyny w tym roku przez usuwanie przepłacanych darmozjadów, a wzmacnianie go dopiero od nastepnych okienek może wypalić.
Pewnie jeszcze przegramy niejeden mecz, ale generalnie kierunek mi się podoba.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|