Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 09.08.2013, 23:15
W Sumie nieźle to wygląda.
Są oczywiście luki, ale okazuje sie, że pozbyliśmy się "piłkarzy", za to Smuda robi nam drużyne.

Może się okazać, że plan budowy nowego szkieletu drużyny w tym roku przez usuwanie przepłacanych darmozjadów, a wzmacnianie go dopiero od nastepnych okienek może wypalić.

Pewnie jeszcze przegramy niejeden mecz, ale generalnie kierunek mi się podoba.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując