Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20502
Stary 09.08.2013, 22:54
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
Przez nieuwagę zapomniałeś wspomnieć o Recreativo...
Recreativo było wypadkową poprzednich miesięcy, przychodził tam bez okresu przygotowawczego, bez rytmu meczowego i, jak sam wspomniał w wywiadzie, trener zmienił ustawienie, w którym nie mógł się odnaleźć. Brzmi jak tania wymówka, ale nie wiemy dokładnie co się działo. Ktoś teraz może się zastanawiać, czemu Biton nie grał u nas na wiosnę.
Odpowiedz cytując