KrzychooR napisał(a):

|
Przez nieuwagę zapomniałeś wspomnieć o Recreativo...
|
Recreativo było wypadkową poprzednich miesięcy, przychodził tam bez okresu przygotowawczego, bez rytmu meczowego i, jak sam wspomniał w wywiadzie, trener zmienił ustawienie, w którym nie mógł się odnaleźć. Brzmi jak tania wymówka, ale nie wiemy dokładnie co się działo. Ktoś teraz może się zastanawiać, czemu Biton nie grał u nas na wiosnę.