Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65507
Stary 09.08.2013, 22:35
arti napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czym by zapłacił za adwokata w takiej sytuacji.
Tym bardziej że sądy nierychliwe i niezbyt sprawiedliwe
Do takich spraw zazwyczaj nie trzeba brać adwokata (możesz bronić się sam, przez pełnomocnika, inspektora pracyy, wolontariusza na stażu itd.). Sądy pracy w zdecydowanej większości przypadków stają po stronie pracownika, a pracownicy ustawowo nie płacą kosztów sądowych. /offtop.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując