Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 09.08.2013, 22:24
Już pomijając błąd Chaveza.. Smudzie po raz kolejny wyszła słoma z butów przy okazji konferencji pomeczowej.. Całą winę zrzucił na zawodnika, dając wybitnie do zrozumienia że na Chaveza już nie będzie stawiał. Nie powinno się takich rzeczy mówić publicznie na konferencji.

Padliśmy także ofiarą chaotyczniej obrony Częstochowy z ostatnich minutach.. lecz uważam ten mecz za zdecydowanie najlepszy w tym sezonie, a może nawet w roku..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując