Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.08.2013, 21:57
Mam podobne zdanie, Bunoza wymiatał, a Kupisza przykrył jakby ten nie wracał z Wigan , tylko z A klasy. Nieporadnosc gracza Jagi przy nim totalna. 30 minut fajnego klepania, potem się uspokoiło. Brożek znowu na +, umiejetnosciami bardzo wielu tej ligi przerasta mimo, że ostatnio nawet nie strzelał. Całkiem inny typ poruszania sie po boisku, podejmowania decyzji, dochodzenia do sytuacji. Jest okej, brakowało wlasnie nam napastnika tyle czasu. Stjepa niezle zagrał tylko czemu zszedł? Wlasnie razem z nim mielismy super posiadanie piłki i te akcje bardzo łatwo nam wychodziły.

Odpowiedz cytując