Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 09.08.2013, 21:45
To drugi mecz Wisły, jaki mogłem "obejrzeć" tego lata. Gra wygląda, w porównaniu do ubiegłosezonowych wyczynów naprawdę nieźle.

Zastanawia mnie jedno: dlaczego nie wszedł Burdeński, lecz Chavez. Nawet jeśli Burdenski jest bardziej ofensywnym zawodnikiem, a chcieliśmy bronić, to i tak chyba lepiej w ten sposób niż z Honduraninem. Może Smuda chciał zaprzeczyć tej nieszczęsnej wypowiedzi, którą z taką lubością powtarzali dziennikarze. Mniejsza o to, wierzę, że takie błędy nie zostaną już popełnione.

Można winić Chaveza i Miśkiewicza (ten pierwszy powinien mieć zamontowane w kończynach dolnych jakieś blokady, żeby nie mógł prostować dwóch jednocześnie podczas wślizgu), ale można też spojrzeć na to z szerszej perspektywy. Gdyby transfery były przeprowadzane szybciej, może nie byłoby deficytu zawodników.

Ja i tak jestem zadowolony z tego, jak obecnie gra Wisła. Wręcz nie mogę się doczekać następnego meczu. Może uda mi się być już na stadionie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując