Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 09.08.2013, 21:45
Paranoja... Jak będziemy tracić punkty u siebie z takimi rywalami to do d*** awansujemy, a nie do grupy mistrzowskiej. Jeszcze jutro jak parchy wygrają, to nas przeskoczą w tabeli.. Krew mnie podwójnie zalewa jak tracimy punkty w doliczonym czasie. Z takim trudem zdobyli prowadzenie, obiegali się jak głupi, a guzik z tego jest. 6 ptk w 4 meczach to fatalny bilans, wygraliśmy jeden raz, a na następne zwycięstwo pewnie poczekamy do września/października. Gołym okiem widać, że drużyna ma problem z grą ofensywną, żeby stworzyć sobie jedną, byle jaką sytuacje bramkową musi minąć 3/4 meczu. A do tego w koncówce kondycyjnie padli. Bramka dla Jagi wisiała wcześniej w powietrzu.
Odpowiedz cytując