|
Najlepszy mecz Wisły w tym sezonie. A zremisowaliśmy go bo nie mieliśmy na ławce zmiennika dla Boguskiego (był do zmiany już od 60 min.). Inna sprawa że pomysł Smudy ze wstawieniem Chaveza fatalny. Gość prosto z samolotu, mający zerowe predyspozycje do gry na środku. Już lepiej było wpuścić Stolarskiego i przesunąć Burligę do środka.
|