wolfy napisał(a):

|
Zapomniałeś chyba o Miśkiewiczu, który generalnie jest takim bramkarzem, jak Osman piłkarzem.
|
To prawda, ale przynajmniej się nie szlaja po świecie i zarabia grosze. Za taką kasę jaką bierze Chavez wymagam więcej niż przyzwoitej gry.