Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 09.08.2013, 21:32
Kurde w koncu wyszedł Nam super mecz, dawno takiego w Naszym wykonaniu nie widziałem, 12 strzałow na bramke 7 celnych i musieli Ci fuksiarze z Białegostoku strzelic pod koniec bo by nie bylo. Smuda fajne zmiany robi a wprowadzajac Chaveza wszystko popsuł. Nastepnym razem takiego błedu na pewno nie popełni. Strasznie szkoda mi tych punktow. Nie jest zle bo mamy 4 miejsce po 4 kolejkach i 6 punktow (do jutra zapewnie) na koncie ale zawsze mogło byc lepiej czyli 2 miejsce i 8 punktow. Ale mam nadzieje, ze uciszylismy Stokowca i juz nie bedzie cwaniaczek mowił, ze z Wisły została juz tylko nazwa
Odpowiedz cytując