Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65506
Stary 09.08.2013, 18:37
Grantar napisał(a):Wyświetl post

P.S. Co do "spłaty całości" - oczywiście trzeba będzie spłacić zaległości i pewnie tzw okres wypowiedzenia (powyżej 3 lat pracy jest to 3 miesiące) ....
Tu nie ma okresu wypowiedzenia bo jest rozwiązanie ze skutkiem natychmiastowym z winy klubu. Ewentualnie pozostaje kwestia odszkodowaia
Odpowiedz cytując