Grantar napisał(a):

P.S. Co do "spłaty całości" - oczywiście trzeba będzie spłacić zaległości i pewnie tzw okres wypowiedzenia (powyżej 3 lat pracy jest to 3 miesiące) ....
|
Tu nie ma okresu wypowiedzenia bo jest rozwiązanie ze skutkiem natychmiastowym z winy klubu. Ewentualnie pozostaje kwestia odszkodowaia