xanti1906 napisał(a):

|
Można pisać, że Brożek nie dał rady za granicą, ale jeżeli spojrzeć na jego wybór klubów to można stwierdzić, że popełnił błąd. W Trabzonie fenomenalny Burak, Altintop, Henrique, a w Celticu świetny duet Hooper - Stokes. Żaden trener nie zaryzykuje zmian przy dobrze funkcjonującej drużynie i Pawłowi po prostu nie mogło się udać.
|
Przez nieuwagę zapomniałeś wspomnieć o Recreativo...