Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.08.2013, 15:09. Żywiec - Kraków
Witam, chciałbym znaleźć ludzi, którzy jeżdżą na mecze Wisły z Żywca i okolic. Interesują mnie wyjazdy z kimś jak i podróże ze mną moją wysłużoną 80
Jeżeli ktoś taki się znajdzie to prosze o posty lub PW. pozdro
Odpowiedz cytując