mr_kwolf napisał(a):

Nabicie rankingu krajowego nie sprawi, że w przyszłym sezonie będziemy mieli rozstawienie w LE. Jedynie co to może sprawić, że za 2 lata wystartujemy rundę później.
I nie martw się. Legia nie awansuje.
I nie zgodzę się, że Legia miała szczęście. Według mnie jedynie Basel jest mocniejszym zespołem w tym towarzystwie. Celtic to już tylko marka. A Pilzno przereklamowane. Losowanie im wybitnie sprzyjało.
|
Punkty zdobywane przez Legie idą do rankingu krajowego+pewna część trafia do rankingu indywidualnego Wisły...wiem wiem mała część ale może okazać się bezcenna w przyszłtm sezonie o ile zagramy o puchary.Wiem również,że rozstawienie nie gwarantuje awansu jednak wolę trafić w 4 rundzie na Gruzinów czy Słowaków w przeciwieństwie do Ruskich czy Niemców a brak rozstawienie może to zapewnić.
Legia miała duże szczęście Celtic Basel to jest kosmos natomiast Steaua to poziom Zagrzebia/Pilzna.Jeszcze ten rewanż u siebie,gdyby Wisła miała Apoel w rewanżu u siebie to szanse awansu byłyby większe.