Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2329
Stary 09.08.2013, 13:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Cały sezon 2013/2014 walczymy o wyczyszczenie finansów, spokojne utrzymanie i nagle na ostatnie 10 meczy (od kwietnia 2014) walczymy o mistrzostwo? Mówiąc to pod koniec sezonu 2011/2012 nie brał go pod uwagę. Dla mnie to logiczne, operował pełnymi dwoma sezonami, a nie że teraz gramy o utrzymanie, następnie na wiosnę 2014 od lutego do marca gramy o utrzymanie i na ostatnich 10? meczy odmieniamy drużynę i walczymy o MP

Najpierw wyczyśćmy finanse (drogie kontrakty kilku piłkarzy którzy już niewiele dają), uporządkujmy kwestie stadionu, bazy szkoleniowej i wtedy od sezonu 2014/2015 będziemy walczyć o coś więcej niż środek tabeli. I nie ma znaczenia co Bednarz powiedział, fakty są jakie są, balast długów ciągle nad nami wisi.
Powiedzmy, że najbliższy sezon będzie rokiem na dotarcie się nowej drużyny. Nie wyobrażam sobie natomiast sytuacji, by za dwa lata Wisła miała znów nie walczyć o mistrzostwo - mówi]
Zakładając, że dziś jest kwiecień 2012, więc najblizszy sezon to 12/13, a za 2 lata... to wiosna 2014.
O mistrza walczy się i zdobywa go przecież wiosną.
Ale oczywiście przyjmuję Twój tok myślenia, a w ogóle to w to co B mówi ani trochę nie wierzę.
Odpowiedz cytując