|
Będzie ciężko Legii. Nadzieję w awansie upatrywalbym w tym, ze Legia zagra rewanżowy mecz przed własną publicznością.
Na nic się to jednak zda jeśli przegrają więcej niż jednym golem w Rumunii według mnie.
Śląsk z jednej strony trafił najgorzej jak mógł ale z drugiej wielka europejska piłka zawita we Wrocławiu.
Zgadzam się odnośnie sztucznego pompowania "balonika" ale warto uscislic przez kogo - panów z TVP.
W lidze + ekstra obiektywnie byli zdania przed dwumeczem Legii z Molde ze będzie ciężko. Nie mieli litości też dla Lecha po pierwszym meczu z Zalgirisem.
|