Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7110
Stary 09.08.2013, 13:33
Będzie ciężko Legii. Nadzieję w awansie upatrywalbym w tym, ze Legia zagra rewanżowy mecz przed własną publicznością.
Na nic się to jednak zda jeśli przegrają więcej niż jednym golem w Rumunii według mnie.

Śląsk z jednej strony trafił najgorzej jak mógł ale z drugiej wielka europejska piłka zawita we Wrocławiu.

Zgadzam się odnośnie sztucznego pompowania "balonika" ale warto uscislic przez kogo - panów z TVP.
W lidze + ekstra obiektywnie byli zdania przed dwumeczem Legii z Molde ze będzie ciężko. Nie mieli litości też dla Lecha po pierwszym meczu z Zalgirisem.
Odpowiedz cytując