|
Steaua w poprzednim sezonie dwukrotnie grala z Molde, ktore nie bylo w takim kryzysie jak obecnie, tylko szlo na majstra i dwukrotnie zloila im tylki, strzelajac lacznie 4 gole. Steaua jest dla mnie niepodwazalnym faworytem tego pojedynku. Tymbardziej jesli na szpicy Legii nadal bedzie "straszyl" emeryt Sagan, badz klocowaty czolg Dwaliszwili.
Choc ogladajac oba mecze Steauy z Dinamem Tbilisi, musze powiedziec, ze Gruzini nie odstawali jakos specjalnie na ich tle. Pierwszy mecz przerzneli co prawda 0:2, ale przez wieksza czesc spotkania utrzymywalo sie 0:0 po wyrownanym boju, az Dinamo wywalczylo karnego, ktorego zmarnowalo i doslownie chwile potem dostali gola z niczego. Kto wie jak potoczylyby sie ich losy, gdyby jednak tego karniaka wtoczyli. W Bukareszcie zdolali wyciagnac remis i do samego konca starali sie zapakowac druga bramke.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 09.08.2013 o godz. 12:45.
|